PCPR Pajęczno

O nas

A A A
O PCPR
1617275263858

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie jest jednostką organizacyjną Powiatu Pajęczańskiego, powołaną do istnienia w roku 1999 mocą uchwały Rady Powiatu Pajeczańskiego. Powiatowe Cetrum realizuje zadania powiatu z zakresu pomocy społecznej, rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych oraz jako Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej zadania z zakresu ustawy o pieczy zastępczej. Jednostka posiada własny statut oraz regulamin organizacyjny.

 

Budynek Powiatowego Centrum znajduje się przy ulicy 1-go Maja 13/15 w Pajęcznie, obok powiatowego szpitala, przy skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Wiśniowej. Wejście jest zlokalizowane tuż przy wjeździe na dziedziniec, po prawej stronie patrząc od wjazdu. Biura PCPR w całości są zlokalizowane w parterowej części budynku, dojście jest przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Biura PCPR w całości są zlokalizowane w parterowej części budynku, na parterze jest również łazienka dostępna dla osób na wózkach. Dojście jest przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, bezpośrednio przed wejściem jest miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
powrót
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 1492107


 

"Skoro spotkały mnie w życiu rzeczy dobre, dlaczego mam nie przyjąć tych złych? " 

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 


 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych Międzynarodowy Dzień Białej Laski Światowy Dzień Jąkających się więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 354
Wczoraj: 373
Przedwczoraj: 280
W obecnym miesiącu: 6586
W poprzednim miesiącu: 14056

Razem:

1492107

Mapa