PCPR Pajęczno

O nas

Strona   1  

Kadra PCPR
Obraz 1477

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie jest jednostką organizacyjną Powiatu Pajęczańskiego powołaną do wykonywania zadań wynikających z ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej, zadań powiatu w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym określonych ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, a także zadań z zakresu pieczy zastępczej określonych ustawą z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

czytaj dalej
O PCPR
2013-03-14-365

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie jest jednostką organizacyjną Powiatu Pajęczańskiego, powołaną do istnienia w roku 1999 mocą uchwały Rady Powiatu Pajeczańskiego. Powiatowe Cetrum realizuje zadania powiatu z zakresu pomocy społecznej, rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych oraz jako Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej zadania z zakresu ustawy o pieczy zastępczej. Jednostka posiada własny statut oraz regulamin organizacyjny.

 

Budynek Powiatowego Centrum znajduje się przy ulicy 1-go Maja 13/15 w Pajęcznie, obok powiatowego szpitala, przy skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Wiśniowej. Wejście jest zlokalizowane tuż przy wjeździe na dziedziniec, po prawej stronie patrząc od wjazdu. Biura PCPR w całości są zlokalizowane w parterowej części budynku, dojście jest przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Strona   1  
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 877101

"Tyle w Tobie szacunku, na ile szanujesz Dobro Bliźniego. Jeżeli świadomie przekraczasz cudze granice, łamiesz pieczęć zaufania" 

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
Światowy Dzień AIDS Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka Wigilia Bożego Narodzenia Sylwester więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 157
Wczoraj: 399
Przedwczoraj: 440
W obecnym miesiącu: 4436
W poprzednim miesiącu: 11279

Razem:

877101

Mapa