PCPR Pajęczno

Aktualności

A A A
Bilety na mecz z Senegalem!
373c70c8bb22b3db92151448e6428af9_370_157_optim
Pani Alicja Omięcka – Prezes PGE Narodowego Warszawie skierowała zaproszenie dla dzieci z pieczy zastępczej na wspólne kibicowanie w dniu 19 czerwca br. Biało-Czerwonym podczas meczu z Senegalem w Narodowej Strefie Kibica Stadionu Narodowego w Warszawie. Transmisja meczu i wspólne kibicowanie rozpocznie się o godzinie 17.00 czasu polskiego. 

PGE Narodowy, będący domem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, ma zaszczyt zorganizować oficjalną, największą w Polsce Narodową Strefę Kibica. W miejscu tym 19 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 siedemdziesiąt tysięcy osób będzie mogło wspólnie kibicować Biało-Czerwonym podczas ich pierwszego meczu w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, który rozegrają z Reprezentacją Senegalu. Narodowa Strefa Kibica realizowana jest w ramach obchodów stulecia odzyskania  Niepodległości we współpracy z Biurem Programu „Niepodległa”.

 

Naszym celem jest umożliwienie fanom piłki nożnej wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski na PGE Narodowym. W ten sposób nawiążemy do emocji, które wypełniały tę arenę podczas Euro 2012. Tego dnia będzie można zobaczyć na żywo zespół KOMBI i posłuchać piosenki "Polska drużyna"? Nie zabraknie także kartoniady i wspólnego śpiewania hymnu. 

Zapraszamy Państwa Narodową Strefę Kibica, dla wszystkich Podopiecznych oraz
ich Opiekunów wstęp jest wolny, wystarczy jedynie aby:

 

1.        Każda placówka, która chce wziąć udział w wydarzeniu wysyła wiadomość mailową na adres: nsk@pgenarodowy.pl, z zapotrzebowaniem na bilety. W mailu muszą znajdować się następujące dane:

Ø    Liczba osób wraz z opiekunami, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniu

Ø    Sposób przyjazdu na stadion (auto, autokar, bus, transport publiczny)

2.       W odpowiedzi każda placówka otrzyma na ten sam adres mail, z którego wysyłała zgłoszenie potwierdzenie i wjazdówkę upoważniającą do wjazdu na parking na błoniach stadionu i odbiór biletów.

3.       Po przyjeździe na stadion i zaparkowaniu na błoniach, przedstawiciel grupy dzwoni pod numer telefonu +48 785557177 podaje numer z wjazdówki i umawia się z przedstawicielem obiektu na odbiór biletów. W przypadku problemu z dodzwonieniem się należy udać się do kontenera przed bramą numer 2 od strony ronda Waszyngtona.

 

Więcej informacji o projekcie oraz bilety znajdą Państwo w naszym serwisie internetowym pod adresem www.narodowastrefakibica.pl.

 

Zapraszamy Państwa oraz Państwa Podopiecznych do wspólnego kibicowania.

 

Do zobaczenia na PGE Narodowym

 

Alicja Omięcka

Prezes PGE Narodowego

 

 

powrót
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 1456418


 

"Skoro spotkały mnie w życiu rzeczy dobre, dlaczego mam nie przyjąć tych złych? " 

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 


 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 42
Wczoraj: 535
Przedwczoraj: 509
W obecnym miesiącu: 9189
W poprzednim miesiącu: 15392

Razem:

1456418

Mapa