PCPR Pajęczno

Aktualności

A A A
Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym
Stypendia SPES -grafika 2017

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium w Stowarzyszeniu „SPES”. 

 

Nabór wniosków trwa do 09  kwietnia 2017r. Wnioski należy składać wyłącznie  drogą elektroniczną do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendium-wniosek  bazy danych.


Stowarzyszenie zamierza udzielać comiesięcznej pomocy finansowej znajdującym się w niedostatku rodzinom opiekującym się dziećmi, które na skutek choroby lub wypadku znalazły się w bardzo ciężkim stanie klinicznym. Dzieci takie często wymagają wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych, często jeden z rodziców jest zmuszony zrezygnować z pracy. Stowarzyszenie chce docierać z pomocą do takich rodzin.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: http://www.dla-dzieci.spes.org.pl
powrót
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 877071

"Tyle w Tobie szacunku, na ile szanujesz Dobro Bliźniego. Jeżeli świadomie przekraczasz cudze granice, łamiesz pieczęć zaufania" 

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
Światowy Dzień AIDS Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka Wigilia Bożego Narodzenia Sylwester więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 127
Wczoraj: 399
Przedwczoraj: 440
W obecnym miesiącu: 4406
W poprzednim miesiącu: 11279

Razem:

877071

Mapa