PCPR Pajęczno

Aktualności

A A A
"Nowy" PCPR dostępny dla wózkowiczów!
DSC06710

Powiatowe Cetrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie jest już dostępne dla osób poruszjących sie na wózkach inwalidzkich!

Prace adaptacyjne pozwalające na odpowiednie dostosowanie pomieszczeń biurowych trwały na przełomie września i października, obecnie z sukcesem zostały zakończone. Powiatowe Centrum nie zmieniło adresu, jedak sama siedziba została przeniesiona do pomieszczeń na parterze budynku, z wejściem od strony ulicy 1-Maja(dawne wejście do ZOZ).


Można powiedzieć, że obecnie nasze Centrum jest bliżej ludzi i zdecydowanie łatwiej się do niego dostać. Zlokalizowanie pomieszczeń biurowych na parterze oraz szerokie drzwi pozwalają każdemu na swobodny dostęp. Osoby niepełnosprawne, mające problemy w poruszaniu się, obecnie mogą samodzielnie skorzystać z pomocy PCPR. Udało się również wygospodarować korytarz, który służy także jako poczekalnia oraz zaadoptować pomieszczenie na niedużą salę szkoleniową, w której będą odbywać się m.in. szkolenia w ramach projektu EFS pt. "Jesteśmy aktywni" prawdzonego przez PCPR w Pajęcznie. Projekt aktywizuje przede wszytkim osoby niepełnosprawne

- o projekcie bliżej na stronie www.jestesmyaktywni.pcpr.pl - rekrutacja na rok 2013 trwa ZAPRASZAMY!

Mamy nadzieję, że nowe, odpowiednio dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych pomieszczenia, będą sprzyjać dalszej profesjonalizacji usług i podnoszeniu jakości świadczeń realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie.

 

powrót
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 1219932


 

"Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może"  J.Korczak

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 


 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
Światowy Dzień Chorego Dzień Chorych na Padaczkę więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 10
Wczoraj: 441
Przedwczoraj: 305
W obecnym miesiącu: 10983
W poprzednim miesiącu: 14078

Razem:

1219932

Mapa