PCPR Pajęczno

Aktualności

A A A
Święto w Kiedosach
Zdjęcie0436

Mimo deszczowej pogody w Kiedosach przy Rodzinnym Domu Dziecka zgodnie z planem, sobotnim popołudniem, rozpoczęło się integracyjne spotkanie osób zaangażowanych w rodzicielstwo zastępcze. Organizatorem spotkania była Pani Dyrektor Domu Dziecka Anna Kabała wraz z domownikami. Na "Święto pieczonego ziemniaka" licznie przybyli przedstawiciele łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa, ale byli również goście z Wrocławia oraz rodziny zastępcze z powiatu pajęczańskiego, ze strony powiatu pajęczańskiego reprezentantem był Kierownik PCPR w Pajęcznie Damian Makos. W gościnnych progach Domu w Kiedosach dobrze bawili sie dorośli i najmłodsi.


Każdy mógł sie poczęstować gorącą kiełbaską, smaczną grochówką, czy przysłowiowym "pieczonym ziemniakiem". Dla dorosłych była okazja do wymiany doświadczeń, podzielenia się własnymi troskami. Rozmowy toczyły się o wszystkim, co dotyczy codzienności rodzin zastępczych, czy rodzinnych domów dziecka. Padło wiele pomysłów, które można zrealizować dla dobra idei rodzicielstwa zastępczego. Dzieciaki nie mogły się nudzić, ponieważ w zorganizowanie czasu dla nich zaangażowali się lokalnie działający strażacy, co sprawiło dzieciakom wielką frajdę, bo nic nie zastąpi przejażdżki quadem ze strażakiem, czy nabycie umiejętności polewania z węża strażackiego.

 

Z pewnością imprezę można uznać za udaną, bo świadczą o tym dziecięce uśmiechy i rozgrzane policzki malców, którzy mimo słoty i zapadającego wieczoru nie chciały się rozjechać do domów, tych ciepłych i "odzyskanych", które dają im ich prawdziwie kochający rodzice. Za organizację i zaproszenie serdecznie dziękujemy, czekamy na kolejne tak miłe spotkanie.

powrót
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Pajęczno. Wszelkie prawa zastrzeżone  

Licznik odwiedzin: 1265463


 

"Skoro spotkały mnie w życiu rzeczy dobre, dlaczego mam nie przyjąć tych złych? " 

 

as

Jesteśmy aktywni

 

 

 

 

 


 

 

Kalendarium

Najbliższe święta
Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych Dzień Matki Dzień Rodzicielstwa Zastępczego więcej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 432
Wczoraj: 614
Przedwczoraj: 846
W obecnym miesiącu: 15441
W poprzednim miesiącu: 14638

Razem:

1265463

Mapa